Macrone’s Secret Krem nedir, Macrone’s Secret Krem nereden alınır ?


 

Macrone’s Secret Krem Satın Alma Adımları

 

 

 

 
Eski zamanlarda gerçek mağazalar arasında dolaşarak hem zaman kaybedebilir hem de sonunda kararsız kalabilirdiniz. Şimdi ise evinizde, iş yerinizde sadece internet bağlantınızı gerçekleştirerek herhangi bir cihazdan internet alış veriş sitelerine ulaşabilirsiniz. Böylelikle kısa sürede birden fazla mağaza yani adres dolaşabilir ve kısa zaman içinde aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Satın alma adımları resmi satış sitemizde kolay ve hızlı ilerleyebilmektedir. Sipariş verirken adınız, soyadınız, adresiniz gibi iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak giriniz. Kargo şirketi ve ya ödeme kanalı seçimi de yapabilirsiniz. Sipariş ver butonuna basıp kargo gönderimini bekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 
Ödeme Nerede Yapılır?

 

 

 

 

 

 
Bu sorunun cevabı tek değildir. Çünkü resmi satış sitemizde birçok ödeme şekli vardır. Online ödeme işlerinize yine internet üzerinden devam edebileceğiniz bir yoldur. Havale ve EFT bu seçenekler arasındadır. Fakat bazı müşterilerimiz daha kolay olduğunu düşünerek kapıda ödeme yöntemini de seçebilmektedir. O zaman ürün paketi adreste teslim edilirken nakit para ve ya kredi kartı kullanılarak ödeme yapılabilmektedir.

 

 

 
Kargo Ne Zaman Elime Ulaşır?

 

 
İnternet alış verişlerinde hız önemlidir. Zaten kullanıcılar internet alış verişini zamandan kazanmak için tercih etmektedir. İster evinizde ister işyerinizde çalışırken bile kısa sürede siteleri ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz. Resmi satış sitemizde kaliteden ödün vermeyen PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo ile çalışılmaktadır. Ürün paketiniz bir ve ya iki iş günü sonunda elinizde olmaktadır.

 

 

 

 

 
İçerik Bilgisi

 

 
Bitkisel içerik bileşenleri arasında seaweed extracts Hyaluronic acid ve folic acid sayılabilmektedir.

 

 
Nasıl Kullanılır?

 
Hemen herkesin rahatlıkla uygulayabileceği kremi sabah ve akşam olmak üzere iki defa yüz, boyun ve dekolte bölgesine nazikçe ve ince bir şekilde sürebilirsiniz.

 

 
Cazip Fiyatlar

 

 

 
1 kutu Macrone’s Secret Krem 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 kutu Macrone’s Secret Krem 159 tl + ücretsiz kargo, 3 kutu Macrone’s Secret Krem 219 tl + ücretsiz kargo ve 4 kutu Macrone’s Secret Krem 279 tl + ücretsiz kargo olarak cazip fiyatlar ile satışa sunulmuştur.