Ice Therapy Temin Etme, Ice Therapy kapıda ödeme satış sitesi

 

Ice Therapy Temin Etme

 

 

 

İnsanlar kişisel ihtiyaçları için farklı zamanlarda farklı ürünler kullanmaktadır. Bu sebeple her gün değişik ürünler piyasada yerini almaktadır. Bu oldukça popüler olan, kullananların beğenisini kazanan ürün için resmi satış sitemizden sipariş verebilirsiniz. Sipariş detaylarına göre paketiniz aynı gün hazırlanır. Teslimatın nereye ve kim adına yapılacağı sipariş formundaki ad, soyad, adres bilgilerine göre belirlenir. Kısa sürede, hızlı teslimatla kapınıza gelen paketi güvenle teslim alabilirsiniz. Açtıktan sonra orijinal ürün ambalajında yer alan açıklayıcı yazıları okuyabilirsiniz.

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

Bazı müşterilerimiz özellikle gerçek ürünle buluştuktan sonra ödeme yapmayı tercih etmektedir. Bunun için kapıda ödeme yöntemi bu kullanıcılarımıza daha uygun gelmektedir. Kargo gönderimi sağlandığında gelen personelin yanında bulunan pos cihazı ile kredi kartınızı kullanabilirsiniz. İsterseniz nakit para ile de ödeme yapabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise online ödemedir. Yani havale ve EFT ile de satın alabilirsiniz.

 

 

 

Hangi Kargo Şirketi?

 

 

 

 

Sitemizden alış veriş yaparken kargo şirketini yani paketinizi taşıyıp size getirecek olan firmayı da kendiniz seçebilirsiniz. Sipariş formunda size sunulan firmalardan dilediğinizi işaretleyebilirsiniz. PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo ile siparişiniz bir ile iki iş günü arasında teslim edilir.

 

 

Ürün Kullanımı

 

 

 

 

Bir gereksiniminize göre ürün siparişi verirken kullanım şekli hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Buna göre satın almaya karar verebilirsiniz. Pratik kullanımı olan ürün farklı bölgeler üzerine uygulanabilmektedir. Temizliğini sağladığınız bölgeye damlattıktan sonra yaklaşık 3 dakika masaj yaparak sürebilirsiniz. Bir seans ortalama 15 ile 20 gün kadar sürmektedir. 3 seans kullanımı önerilmektedir. Sipariş verirken miktarı buna göre belirleyebilirsiniz.

 

 

 

İçerik

 

 

 

 

Bitkisel içerikli ürün içinde aloe vera, hyaluronik asit ve Hindistan cevizi yağı da mevcuttur.

 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

1 kutu Ice Therapy 30 ml serum 39 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 kutu Ice Therapy ve 3 kutu Ice Therapy 30 ml serum + 1 kutu Kararma Karşıtı Serum hediye, 6 kutu Ice Therapy 30 ml serum  + 2 kutu Kararma Karşıtı Serum hediyedir.