Keto slim nedir, keto slim tablet alırken nelere dikkat edilmelidir ?

 

 

 

Keto Slim Nasıl Satın Alabilirim?

 

 

 

 

Eğer bir ürünü kullandıysanız ve memnun kaldıysanız tekrar satın almak isteyebilirsiniz. Başka bir şekilde de internetten, yakın çevrenizden ürünü kullanan ve beğenenler gördüyseniz, içeriğini ve kullanım şeklini araştırarak karar verdiyseniz de satın almak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda nereden ve nasıl satın alacağınıza yine kendi uygunluğunuz ve standartlarınız doğrultusunda karar verebilirsiniz. Ancak en pratik yol çoğu zaman internet alış veriş sitelerini kullanmaktır. İnternette faaliyet gösteren resmi satış sitelerinden istediğiniz sayıda ürün için kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Orijinal ürününüz kargo şirketinin taşıma ve dağıtım işlemleri ile size ulaştırılmaktadır.

 

 

 

 

Kargo Şirketi Seçimi

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz müşterilerimizin kendi alış verişlerini kendileri yönetebilsin diye her adımda tercih yapılabilecek şıklar sunmaktadır. Kargo şirketi seçiminde de sipariş formunuzda bulunan seçeneklerden birini işaretleyebilirsiniz. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo firmaları ile paketiniz en geç iki iş günü sonunda vermiş olduğunuz adrese getirilir. Teslimat adresinizde sadece size yapılmaktadır.

 

 

 

Ürün Ödemesi

 

 

 

Satın almak istediğiniz ürün ve ya ürünler için ne kadar ödeme yapacağınızı güncel fiyat listemizden inceleyebilirsiniz. Bu ödemeyi internet üzerinden yapmak isteyen kullanıcılarımız havale ve ya EFT yollarını kullanabilmektedir. Bu alternatif dışında teslimat anında yapılabilecek satın alımın adı da kapıda ödeme yöntemidir. Nakit para ve ya kredi kartı zahmetsizce kullanılabilmektedir.

 

 

 

İçerik ve Kullanım Bilgisi

 

 

 

B6 vitamini ( pridoksin ), B3 vitamini ( niasin ), kito kompleksi, potasyum, glutamin ve magnezyum ile oluşturulan ürün tamamen bitkiseldir. Akşamları yatmadan yaklaşık 3 saat önce bir bardak su içinde eritilerek kolaylıkla kullanılabilmektedir. Bir kutu ürün içinde 20 adet efervesan tablet bulunmaktadır. Siparişinizi buna uygun olarak ve gereksiniminize göre verebilirsiniz. Hologram etiketli orijinal ürün üzerinde yer alan açıklamaları okuduktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz.

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

1 adet Keto Slim sadece 79 tl + kargo ücreti, 2 adet Keto Slim 159 tl + ücretsiz kargo ve 3 adet Keto Slim ise 209 tl + ücretsiz kargo olarak değerli kullanıcılarımıza ulaştırılmaktadır.