Keto Guru nedir, Keto Guru tablet kullananlar ne diyor ?


 

Keto Guru Resmi Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ülkemizde de kullanımı hızla artan internet kullanım sayesinde pek çok işimizi bu sanal platformda yerine getirmekteyiz. Böylece hem daha kısa sürede hem de yorulmadan istediğimiz işlerimizi kolayca yapabilmekteyiz. Özellikle alış veriş için sıklıkla kullanılan e-ticaret sektörü ile ürün inceleyebilir, talep edebilir ve kargo aracılığı ile teslim alabiliriz. Resmi satış sitemizden sipariş verdiğinizde yani ürün talep formunu doldurup onayladığınızda aynı gün hazır hale getirilen paketiniz istediğiniz kargo şirketi ile yola çıkmaktadır. Hızlı teslimat ile adresinize gelen paketinizi güvenle teslim alabilir ve orijinal ürün kutusu üzerinde yazan bilgileri de okuyarak kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün talep ederken öncelikle form üzerinde bulunan iletişim bilgileri kısmını adınız, soyadınız ve adresiniz ile doldurmanız gerekmektedir. Sonra isterseniz gönderimi gerçekleştirecek olan kargo firmasını belirleyebilir ve işaretleyebilirsiniz. Ödeme şeklinize de karar verdiğinizde yine işaretleyerek formda belirtebilirsiniz. Formda verdiğiniz tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olunuz.

 

 

 

 

 

 

Kargo Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstediğiniz sayıda ürün paketlenerek size özel olarak ulaştırılmak üzere kargo şirketine teslim edilir. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo firmalarının kaliteli taşıma ve dağıtım prensibi ile paketiniz ayağınıza kadar gelir. Teslimat verdiğiniz adreste yalnızca size yapılır. İki iş günü kadar süren işlemleri sitemizden de inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Kanalları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödemenizi isterseniz kapınızda yani teslimat yapılırken kredi kartı ve ya nakit ile kolayca yapabilirsiniz. Dilerseniz de internet üzerinden havale ve ya EFT işlemlerini de tek tıkla yapabilir ve ürününüzü satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün İçeriği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tamamen bitkisel olan ürün bileşenleri arasında magnezyum, kito kompleksi, B6, B3 vitaminleri, potasyum ve glutamin gibi bulunmaktadır. Ürün ilaç değildir.

 

 

Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yemek sırasında günde iki kez bir adet efervesan tableti bir bardak ılık su içinde çözdürerek gönül rahatlığı ile ve zahmetsizce kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cazip Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün yalnızca 79 tl + kargo bedeli, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 209 tl + ücretsiz kargo olarak isteyen herkese satışa sunulmuştur.