Kolajen Maskesi nedir, Kolajen Maskesi nereden alınır

 

 

 

 

Kolajen Maskesi Sitemizde!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Günlerdir araştırdığınız ve beğendiğiniz bu ürünü şimdi satın almak ve denemek istiyorsanız resmi satış sitemizde siz değerli müşterilerimize sunulan ayrıcalıklı hizmet avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu işlemler oldukça pratik, hızlı ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Öncelikle bir sipariş formu oluşturabilir ve istediğiniz ürünü, talep ettiğiniz ürün miktarını, iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. Sonra sadece arkanıza yaslanarak kargo paketinizin gelmesini bekleyebilirsiniz. Gelecek olan paketinizin içinde güvenlik etiketli orijinal ürün ya da ürünleriniz bulunmaktadır. Elinize ulaşan orijinal ürün üzerine yazan açıklayıcı bilgileri okuyarak kullanıma başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama yapmak için ilk olarak kullanacağınız bölgenin temizliğini sağlamanız gerekmektedir. Hijyeninden emin olduğunuz cildinize fırça yardımıyla üründen sürebilirsiniz. Sürmeden önce ürünü iyice karıştırınız. Uygulamayı ince bir şekilde yapınız. Bir müddet bekleyiniz. Bu süre sonunda kuruyan ürünü soyarak rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Cildinizi ılık su ile durulayabilirsiniz. Aynı şekilde fırçanızı da ılık su ile temizleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hangi Kargo Şirketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün gönderimi özellikle internet alış verişlerinde önemli bir aşamadır. Çünkü istediğiniz ürüne kavuşacağınız ve kullanmaya başlayacağınız an sabırsızlıkla beklenmektedir. Kargo aracılığı ile size teslim edilen ürününüz sorunsuzca taşınmalı ve kısa sürede size ulaşmalıdır. Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo ile bu işlemler itina ile yapılmaktadır. Yaklaşık iki iş günü sonunda teslimat gerçekleşmektedir.

 

 

 

 

 

 

İçinde Bulunan Bileşenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bileşenleri bitkisel olan ürün aqua, lavandula stoechas extract, rumex acetosella extract, hexyl cinnam aldehyd, linalool, parfüm kullanılarak elde edilmiştir. Maskenin bu bitkisel muhteviyatı kullanıcı yorumlarında da beğeni toplamaktadır. Ürün bir ilaç değildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün ödemesini kargo çalışanı size paketinizi teslim ederken yapabilirsiniz. Nakit para kullanabileceğiniz gibi görevlinin yanında getirdiği pos cihazını kullanarak kredi kartı ile de satın alımını yapabilirsiniz. Ancak bu şekilde ödeme yapmak istemeyen kullanıcılarımız işlemlerine online olarak devam etmekte ve havale, EFT şıklarını da kullanabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 99 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 199 tl + ücretsiz kargodur.