Mavi Serum nedir, Mavi Su serumu nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mavi Serum Satın Alırken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu ürün ile ilgili araştırmanızı yaptıktan sonra nereden satın alacağınıza karar veremediyseniz resmi satış sitemizi ziyaret etmenizi öneririz. Sitemiz her müşterimiz için hem hızlı hem pratik satın alma adımları oluşturmuş ve sonunda orijinal ürün ile buluşturmayı prensip edinmiştir. Müşteri memnuniyetini önemseyen çalışanlarımız ürün satın alırken ilk olarak kısa sürede dolduracağınız bir sipariş formu hazırlamış bulunmaktadır. Bu formda bulunan bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra ürün adı ve talep ettiğiniz miktarı da eklemeyi unutmayınız. Onayınızla birlikte işlemleriniz başlayacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu Bilgileri Düzenleme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adınız, soyadınız ve adresiniz teslimat için kullanılacak olan kişisel iletişim bilgilerinizdir. Bu ayrıntıların formda doğru ve güncel bir biçimde bulunması teslimatınızın sorunsuz gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Bu yüzden herhangi bir eksiklik ve ya hata olduğunu düşündüğünüz ayrıntılar için düzenlemeleri müşteri temsilcilerimiz ile beraber yapabilirsiniz. Kargo şirketini belirleyebilir ve paketinizi taşıyacak firmayı işaretleyebilirsiniz. Ödemenizi nasıl yapacağınıza da işaretleyerek karar verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Paketi Ulaşım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siparişiniz hazırlanırken doldurduğunuz formda bulunan bilgiler kullanılmaktadır. Paketin içinde istediğiniz kadar ürün hologram etiketli yani orijinal olarak bulunmaktadır. Siparişinizle aynı gün paketiniz kargo görevlisine verilir ve ortalama bir ile iki iş günü içinde ayağınıza kadar gelmiş olur. Kargo hareketleri için yine sitemizden takip yapabilirsiniz. MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo kalitesi ile siparişiniz size ulaşır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödemeyi Nerede Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün ödemesi yapabileceğiniz birden fazla şık vardır. Kapıda ödeme yöntemi en çok tercih edilenidir. Nakit ve ya kredi kartı kullanabilirsiniz. Havale ve EFT de diğer seçeneklerdendir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serum Muhteviyatı ve Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerisinde keratin, at kuyruğu bitkisi ekstraktı, caffeine, urtica dioica leaf extract, aqua, glycerin, propylene glycol, panthenol, chamomile recutita flower extract, calcium pantothenate, beyaz acı bakla, çentiyan kökü özü, biotin, allantoin bulunan ürün günde iki kez damlatıp masajla sürülerek kullanılabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 179 tl + kargo bedeli, 2 adet ürün 229 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 349 tl + ücretsiz kargodur.