Kekreyemiş tozu nereden alınır, orjinal kekreyemiş nasıl anlaşılır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kekreyemiş Tozu Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnsanlar hemen her gün özellikle internet ortamında rastladıkları farklı ürünlerle karşı karşıya gelmektedir. Farklı satış platformlarında bulunan bu ürünlerden ihtiyaç duyduklarını ve ya hali hazırda kullanıp bir yenisini almak istediklerini yine kendi tercihlerine göre istedikleri bir adresten kolaylıkla sipariş vererek temin edebilmektedir. Resmi satış sitemizde sırasıyla sipariş formu oluşturma, kargo süreci ve ödeme alternatiflerinden biri ile satın alma olarak devam eden işlemler sonrasında siz de orijinal ürününüze kolayca kavuşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu Hazırlama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş vereceğiniz üründen öncelikle kaç adet ihtiyaç duyduğunuzu belirleyiniz. Bundan sonra formunuza adınızı, soyadınızı, adresinizi eksiksiz, doğru bir biçimde giriniz. Bu bilgiler üzerinde değişiklik ve ya düzenleme yapmak isterseniz müşteri temsilcilerimizle de görüşebilirsiniz. Formda gereken kişisel bilgileri girdikten sonra ödeme tipinizi ve ya kargo şirketini seçebileceğiniz kısımlarda da işaretleme yapabilirsiniz. Ayrıntıları tamamladıktan sonra bilgilerinizi onaylayabilirsiniz.

 

 

 

 

Kargo Firmaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sizden bize ulaşan bilgiler doğrultusunda teslimat için kişisel iletişim bilgileriniz, sipariş paketini hazırlamak için ise istediğiniz adet sayısına göre hazırlanacak olan paketiniz MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo şirketlerinden sizin istediğiniz biriyle gönderilecektir. Paketiniz belirttiğiniz adrese en geç iki iş gününde getirilmekte, yalnızca size teslim edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Alternatifleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaç adet ürün talep ettiyseniz stoklarımızdan temin edilen orijinal ürün ve ya ürünleriniz özenle paketlenerek size teslim edilmektedir. Bu sırada yani teslimat anında yapabileceğiniz ödeme kapıda ödemedir. Bu yöntemde kredi kartı da kullanabilirsiniz nakitle de ödeme gerçekleştirebilirsiniz. İnternet ortamında ödeme yapmak istiyorum diyenlerdenseniz de EFT ve ya havale yolunu seçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerik ve Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toz halinde bulunan ürün tamamen bitkisel içeriklidir. Uygularken su, süt, çay ve ya yoğurdunuza günde bir kez 1 ve ya 2 kaşık karıştırarak tüketebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 64 tl + 10 tl kargo bedeli, 2 adet 82 tl + 10 tl kargo bedeli, 3 adet 112 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 149 tl + ücretsiz kargo ve kekreyemiş soft jel hediyedir.