Polibor Damla nedir, Polibor Damla kullanmadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

 

 

Polibor Damla Nasıl Satın Alınmaktadır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İncelediğiniz, içerik ve kullanım önerileri ile ilgili bilgi sahibi olduğunuz ve sonunda size uygun olduğuna karar verdiğiniz ve kullanarak denemeye başlamak istediğiniz ya da tüm bunları yapmadan zaten kullanıyor olduğunuz ve bir yenisine ihtiyaç duyduğunuz ürün ve ya ürünler için resmi satış sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Orijinal ürün temin etme, gönderimini sağlama, hızlı teslimat, ödeme kanallarındaki çeşitlilik ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla sitemizden satın alacağınız ürününüzü gönül rahatlığı ile teslim alabilirsiniz. Kullanım için orijinal kutu üzerindeki açıklamaları okuyunuz.

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet üzerinde ürün satışı konusunda faaliyet gösteren adresler oldukça fazladır. Her birinin ayrı satış politikası vardır. Sizler ürün satın almak için hangi adresi seçeceğinize karar verirken orijinal ürün gönderebilen resmi satış sitelerini tercih etmeye özen gösteriniz. Sitemiz de üzerinde hologram etiketi bulunan yani güvenlik etiketli orijinal ürün temin etmekte ve göndermektedir. Böylece üzerindeki açıklayıcı bilgilere de ulaşmış olursunuz.

 

 

 

 

 

 

Kargo Ne Zaman Ulaşır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstediğiniz sayıda ürün size özel olarak paketlenir ve hazırlanan siparişiniz aynı gün Aras Kargo, MNG Kargo ya da PTT Kargo şirketlerinin güvencesi ile yola çıkar. Vereceğiniz adres bilgilerinin açık, anlaşılır ve güncel olması bu anlamda önem kazanmaktadır. Sorunsuz teslimat için bilgileriniz tam olmalıdır. Paketiniz en geç iki iş günü sonunda elinizde olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Nasıl Yapılıyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün ödemesi o ürünün gerçek olarak sahibi olmak için önemli bir adımdır. Çeşitli ödeme seçenekleri bulunan resmi satış sitemizden alacağınız ürün için kapıda ödeme ya da EFT, havale yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Damla İçeriği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

% 100 bitkisel bileşenlerle oluşturulan ürün sıvı propolis ekstratı, nar çekirdeği yağı,  aktif sıvı boron, kabak çekirdeği yağı gibi bileşenlere sahiptir.

 

 

 

 

Kullanırken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Damla olarak piyasada olması pratiklik sağlamaktadır. Günde iki kez çeyreği su dolu olan bir bardak içine 10 damla damlatarak tüketebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 69 tl + 9 tl kargo bedeli, 2 adet 99 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 129 tl + ücretsiz kargodur.