Proment Damla nedir, Proment Damla nereden alınır kullananlar ne diyor ?

 

 

Proment Damla Satın Alma Adımları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alış veriş için çoğu kullanıcı artık e-ticaret sektörünün kolaylıklarından yararlanmaktadır. Ürün rahatlıkla bulunabilmekte kısa sürede alınabilmektedirler. Resmi satış sitemizde de kolay satın alma adımları bulunmakta ve her sipariş için orijinal ürün gönderimi yapılmaktadır. İlk olarak adınız, soyadınız ve adres bilgileriniz olan bir sipariş formu hazırlamalısınız. Kargo işlemleri yaklaşık bir ile iki iş günü sürmektedir. Ödeme seçeneklerinden de kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hangi Kargo Şirketi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz istediğiniz ürün için talep formu hazırladıktan sonra isteğinizin bize ulaşma saatine göre aynı gün paketiniz özenle hazırlanmaktadır. Formda belirttiğiniz yani kendi istediğiniz kargo şirketi ile orijinal ürününüz taşınarak size adresinizde teslim edilecektir. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo güvencesiyle paketiniz en geç iki iş günü sonunda kapınızda olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Ödeme Kanalları Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme yapmak için öncelikle ne kadar ürün talep ettiğiniz ve buna karşılık olarak ne kadar ödeyeceğinizi öğrenmeniz gerekmektedir. Bu tutarı kapıda ödeme yöntemiyle nakit ve ya kredi kartı kullanarak ya da havale ve ya EFT ile ödeyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

İçeriğindeki Bileşenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Damla bitkisel bileşenler kullanılarak elde edilmektedir. Muhteviyatında kabak çekirdeği özü, magnezyum, chaga mantar özü, saw palmetto bulunmaktadır.  Ürün içeriği sebebiyle popülerliğini arttırmış ve talep edilme oranı da bu sebeple hızla artmaktadır.

 

 

 

 

Kullanım Önerisi Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hologram etiketi bulunan yani orijinal ürününüzü istediğiniz zaman kullanmaya ve denemeye başlayabilirsiniz. Günde iki kez kullanılması önerilmektedir. Bir kez sabah, bir kez akşam olabilmektedir. Bir bardak suyun içine 2 damla damlatılarak zahmetsizce tüketilebilmektedir. İlave kullanım bilgisi için kutu üzerinde yazan açıklamaları da okuyabilirsiniz. Ürün içeriği, kullanımı, son kullanma tarihi, saklama koşulları gibi detaylar yazı ile belirtilmiştir. Kullanım sırasında oluşabilecekler için sağlık kuruluşundan destek alabilirsiniz. Ürün bir ilaç değildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 89 tl + 8 tl kargo, 3 adet Proment damla + 1 adet serum hediye 149 tl, 6 adet Proment damla +3 adet serum hediye 229 tl olarak satılmaktadır. Çoklu alımlarda kargo ücretsizdir.