Spin Mop Tablet nedir, Spin Mop Tablet almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

 

 

 

Spin Mop Tablet Sitemizde Satışta!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz üzerinden kısa sürede vereceğiniz sipariş ile hızlı teslimat yapılmakta ve gelen paketiniz için ödemenizi de yaptıktan sonra ürün sahibi olabilmektesiniz. Bu işlemler müşteri memnuniyeti düşünülerek oldukça pratik bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Tablet satın alırken sipariş formunuzda bulunan boşluklara doğru ve güncel bir biçimde adınızı, soyadınız ve adres bilgilerinizi giriniz. İşlemi sipariş ver butonuna tıklayarak tamamlayabilirsiniz. İlgili birimimizin ekranına düşen talebiniz hemen değerlendirilir ve saatine göre aynı gün kargoya verilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo!

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunuzu doğru bir şekilde hazırladıktan sonra bize ulaştırdığınızda saate göre aynı gün kargo işlemleri başlatılmaktadır. Siparişinizdeki bilgiler kullanılarak hemen depomuzdan orijinal ürün ve ya ürünleriniz temin edilir ve paketleme servisine gönderilir. İtinayla paketlenen ürünler seçmiş olduğunuz kargo şirketi görevlisine teslim edilir. MNG Kargo, PTT Kargo ya da Aras Kargo şirketi ile taşınan paketiniz en geç iki iş günü sonunda sizin vermiş olduğunuz detaylarda bulunan adresinizde size teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabi ki internet alış verişlerinde de bir ödeme seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında kapıda ödeme yöntemi ya da online ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Sizler kendi bütçenize ve ödeme kolaylığınıza göre dilediğinizi seçebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemini seçen müşterilerimiz he nakit para hem de kredi arktı kullanarak satın alımlarını gerçekleştirebilmektedir. Havale ve ya EFT ise yine internet üzerinden kolayca yapılabilen diğer yöntemlerdendir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spin Mop Tablet Nasıl Kullanılır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İhtiyacınıza göre verdiğiniz sipariş doğrultusunda gelen kutu içinde mikrofiber bez, kova ve uzatma çubukları bulunaktadır. Bu parçaları pratik bir şekilde birleştirerek hemen kullanıma başlayabilirsiniz. Mikrofiber bezi düz alana bulunan 3 adet sabitleme klipsi ile yerleştirebilirsiniz. Kovanızdaki suyu ise en son aşamada altındaki iki tıpa sayesinde boşaltabilirsiniz. Ürün ahşap, fayans, cam, muşamba ve ya laminant yüzeylerde pratik bir biçimde kullanılabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 99 tl + kargo bedeli, 2 adet 189 tl + ücretsiz kargo ve yedek bez 29 tl ile indirimli olarak satılmaktadır.