Eşkina Balık Taşı nedir, eşkina balığı taşı nereden alınır ?

 

 

Eşkina Taşı Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz üzerinden sipariş vermek sandığınızdan çok daha kısa sürede tamamlanabilmektedir. Çünkü bazı adreslerde olduğu gibi gereksiz ve uzun sorular sorulmamaktadır. Sadece size ulaşılabilmesi için adınız, soyadınız ve adresiniz, hangi ürünün özenle paketlenerek gönderileceği bilgisi için ürün adı ve istediğiniz sayı, kendi tercihlerinize göre şekillenecek kargo şirketi seçimi ve ödeme kanalı seçimi ayrıntıları sipariş bilgilerinizi oluşturmaktadır. Bundan sonra sipariş ver butonuna tıklayarak talebinizi iletebilirsiniz. Böylece sitemiz çalışanları bu bilgileri derleyerek siparişinizi hemen hazırlar ve kargo şirketi çalışanına teslime eder.

 

 

 

 

 

 

Kargo Ne Zaman Elime Ulaşır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vermiş olduğunuz sipariş bilgileri ışığında hazırlanan paketiniz aynı gün yine sizin seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile yola çıkar. Orijinal ürününüz en geç iki iş gününde elinizde olur. Bu süreçte itina ile taşınan paketiniz adresiniz neresi olursa olsun aynı kalite ile taşınır. Sadece size teslim edilen paketinizin içinde orijinal ürün ya da ürünleriniz bulunmaktadır. Teslim aldıktan sonra istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Teslimat ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün size teslim edilirken ödeme yapabilirsiniz. Bu yöntemin adı kapıda ödemedir. Oldukça kolay ve çok tercih edilen bu yöntemde kredi kartı da kullanabilirsiniz nakit para da tercih edebilirsiniz. Paketinizi aldıktan sonra ödemenizi yine kendi kapınızda yapabilirsiniz. Ancak isterseniz EFT ve ya havale seçenekleri de ödeme yapabileceğiniz diğer kanallardır.

 

 

 

 

 

 

Ürün Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eşkina taşı kolay kullanımlı bir üründür. İstediğiniz yöntemi kullanım için seçebilirsiniz. Bir havan içinde ezdiğiniz taşı limon suyu ile karıştırıp kullanabilirsiniz. Ama isterseniz taşı yine limon ve zeytinyağı ile karıştırarak bir gece bekletebilir ve ertesi gün suyunu tüketebilirsiniz. Taşı da yine limon ve zeytinyağı ile karıştırıp taş eriyip bitene kadar her gün işlemi tekrarlayabilirsiniz. Aynı isimli balığın kafasında iki tane bulunan mineraldir. Bir kutuda 14 adet bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncel Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 55 tl + 8 tl kargo bedeli, 2 adet 89 tl + ücretsiz kargo ve 3 adet 139 tl + ücretsiz kargo olarak satışı bulunmaktadır.