No White Hair nedir, No White Hair almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

No White Hair Sitemizde!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Değerli kullanıcılarımızın memnuniyeti, alış verişin keyifli bir hal alması ve kaliteli hizmet sunabilmek için her adımda oldukça pratik ve zahmetsiz işlemler hazırlayan ekibimiz resmi satış sitemizden sipariş veren her bir müşteri için ayrıcalıklı hizmetler bütünü oluşturmayı da hedeflemiş bulunmaktadır. Sitemizden satın almak istediğiniz ürün için sipariş formunuzda gerekli bilgileri vererek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Aynı gün kargo ile taşınmaya başlayan paketiniz iki iş günü sonunda adresinizde olur ve yalnızca size teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Ödemesi Nerede Gerçekleşiyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tamamen ürün satın alımı için ayırdığınız kendi bütçenize ve ödeme kolaylığınıza göre belirleyebileceğiniz ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında kapıda ödeme yöntemi vardır ki en çok tercih edileni de budur. Bu yöntemde kargo çalışanı size ürün paketinizi getirdiğinde teslimat anında ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ve ya nakit para kullanabilirsiniz. İsterseniz işlemlerinize yine internet üzerinden devam edebilir ve EFT ya da havale seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Elime Ne Zaman Ulaşır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet üzerinden satış yapan firmalar ürün gönderimini kargo şirketleri aracılığı ile yapmaktadır. Bu nedenle bu aşama özellikle merak edilen ve ürüne kavuşmak ile sonuçlandığı için takip edilen kısım olmaktadır. MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo ile teslimat yapılmaktadır. En geç iki iş günü sonunda vermiş olduğunuz adrese getirilen paketiniz güler yüzlü görevli ile size teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Bilgileri Güncelleme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formu bir internet alış verişinin ilk adımıdır. Bu adımda hangi üründen kaç adet istediğinizi adınız, soyadınız ve adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi, ödeme kanalı seçiminizi ve kargo firması tercihinizi belirleyerek bize iletebilirsiniz. Bu bilgilerde yapmak istediğiniz değişiklikleri müşteri temsilcilerimizle birlikte güncelleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

Pratik ve zahmetsiz kullanımı olan ürün temiz saç ve ya sakal üzerine serum olarak kullanılır. İçinde e vitamini, bitkisel özler, Melanin ve keratin bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 119 tl + kargo bedeli, 2 adet 199 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 259 tl + ücretsiz kargodur.