Şahmerdan Gold nedir, Şahmerdan Gold almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

 

 

Şahmerdan Gold Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

Macun satın almak için resmi satış sitemizi kullanabilirsiniz. Sitemizden verilen her sipariş aynı özenle ve dikkatle hazırlanmakta ve gönderilmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti için hızlı teslimat, kapıda ödeme ve orijinal ürün avantajlarımız mevcuttur. Hologram etiketli yani güvenlik etiketi bulunan orijinal ürün gönderimini her satış sitesi yapmamaktadır. Bunun için sipariş vereceğiniz adrese doğru karar veriniz. Sitemiz siparişinizi aynı gün değerlendirmeye alır ve paketleme servisinden sonra kargo şirketine teslim edilir. Paketiniz en kısa sürede size teslim edilir. Dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

Aynı Gün Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün siparişinizi verdikten yani ad, soyad, adres bilgilerinizi doldurup sipariş ver butonuna tıkladıktan sonra talebiniz tarafımıza ulaşır. Sipariş saatinize göre aynı gün stoklardan temin edilen orijinal ürününüz kargo şirketi çalışanına verilir. PTT Kargo, Aras Kargo ya da MNG Kargo şirketlerinden sizin istediğinizle paketiniz taşınır. İstediğiniz adrese ulaştırılır. Eviniz ve ya iş yerinizde teslimat gerçekleşebilir. Çoklu alımlarda ücretsiz kargo avantajımız bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

Ödeme Nerede Gerçekleşiyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstediğiniz ürün için ödeme yaparak satın alımınızı tamamlayabilirsiniz. Bunun için de kullanabileceğiniz farklı alternatifler mevcuttur. Bazı kullanıcılarımız ödemeyi de internet üzerinden yapmayı tercih etmektedir. Havale ve EFT bunun için en uygun yollardır. Kapıda ödeme yönteminde ise ürün paketi görüldükten sonra ödeme yapılabilmektedir.

 

 

 

 

 

Ürün Bileşenleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şahmerdan tamamen bitkisel bir karışımdır. Herhangi bir hastalığın teşhis ve ya tedavisinde kullanılmamaktadır. İçinde Süzme çiçek balı, glikoz şurubu, dut pekmezi, ısırgan otu,  polen, soya unu, epimedyum, keçiboynuzu, yulaf, ginseng, bal kabağı, zencefil, havlıcan, tarçın, lepidyum, Amerikan ginsengi, Sibirya ginsengi, ginko biloba, demir dikeni, kola bitkisi, doğala özdeş aroma ( vanilya ), arı sütü kullanılmıştır.

 

 

 

 

 

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal ürün kutusu ve ya ambalajı üzerinde kullanım talimatları yazmaktadır. Emin olduktan sonra kullanınız. Günde bir tatlı kaşığı kullanımı önerilmektedir. Belirtilen dozu aşmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Devam eden kampanyaya göre 1 adet ürün 39 tl + kargo bedeli, 2 adet 69 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 99 tl + ücretsiz kargodur.