Micro touch solo şarjlı traş makinesi, kullananlar, yorum, ucuz, fiyat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Micro Touch Solo Şarjlı Traş Makinesi !

 

 

 

 

 

 

Son günlerde bu ürünün adını sıklıkla duyuyor ve ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız resmi satış sitemizden tanıtıcı yazıları okuyabilir ve sonunda sipariş verebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarında da kullanım kolaylığı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sipariş vermek için kısa sürede hazırlayacağınız bir form ile işe başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Talep formuna ürün incelemesinde bulunduğunuz sayfanın devamından ulaşabilirsiniz. Kolay sekmelerle ilerleyeceğiniz sipariş ve sonrası ile hızlı teslimat yapılmakta ve kısa sürede ürün sahibi olabilmektesiniz. Micro touch solo şarjlı traş makinesi müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan şirketimiz haftanın her günü hizmet vermektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş ve Kargo İşlemleri !

 

 

 

 

 

 

 

Ürün talep ederken adınız, soyadınız ve adres detaylarınız da olmalıdır ki teslimat hem zamanında hem de sorunsuzca gerçekleşebilsin. Sipariş formunda isim, soy isim ve adres bilgilerini girdikten sonra kargo işlemlerini gerçekleştirecek kargo şirketi seçimini de sadece işaretleyerek yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Ödemeyi nasıl yapabileceğiniz konusunda da ödeme seçenekleri arasından tercihte bulunabilir ve yine işaretleyebilirsiniz. Kargo süreci en geç iki iş günü sonunda tamamlanmaktadır. Kargo hareketlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

Ödeme ve Teslimat !

 

 

 

 

 

 

PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo ile yola çıkan paketiniz ayağınıza kadar gelmektedir. Bu sayede siz de oturduğunuz yerden ürün sahibi olursunuz. Teslimat sırasında ödeme yapabilir ve böylece paketinizi gördükten sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Kapıda ödeme yönteminde kredi kartı ya da nakit para kullanabilirsiniz. Sanal alış verişin gerçek sonucu olan ödeme için online işlemleri de kullanabilirsiniz. Bunun için EFT ve ya havale de yapabilirsiniz. Micro touch solo çoklu alımlarda ise kargo işlemi ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Kullanım Bilgisi ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Makine küçük boyu ile ve ergonomik tutuşu ile oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. 14 cm olan makine 3 başlık ve bir temizleme fırçası ile güvenlik etiketli olarak size teslim edilmektedir. Seyahatlerinizde bile yanınızda taşıyabileceğiniz ürün için hemen şimdi siz de tek tıkla ürün talebinde bulunabilirsiniz.