Pro white jel, nedir, ucuz, fiyat, nasıl kullanılır, kullananlar, yorum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro White Jel Sitemizde Satışta !

 

 

 

 

 

 

 

 

Birkaç zamandır tanıtıcı reklam ve yazılarına denk geldiğiniz bu ürün şimdi sitemizde de satışa sunulmuştur. Ürün ile ilgili bilgileri edinebilir, pratik bir şekilde sipariş formunuzu hazırlayabilir, hızlı teslimat ile gönül rahatlığıyla paketinizin adresinize gelmesini bekleyebilir ve nihayetinde tam olarak ürün sahibi olarak dilediğiniz zaman kullanıma başlayabilirsiniz. Bu işlemler resmi satış sitemiz içinde kolay sekmelerle ilerleyebileceğiniz şekilde düzenlenmiştir. Sipariş formunda bırakılan boşlukları kişisel bilgilerinizle doldurduktan sonra sipariş ver diyebilir ve aynı gün kargo işlemlerinin başlamasını sağlayabilirsiniz. Pro white jel ödemenizi de istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi ?

 

 

 

 

 

 

Pek çok internet kullanıcısının tercih ettiği kapıda ödeme yöntemi sitemizden yapılan alış verişlerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kapıda ödeme yöntemine göre kapınıza gelen kargo görevlisi yardımıyla satın alımınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. İster nakit para ile ister kredi kartı ile ürün için belirlenmiş olan fiyatı ödeyerek satın alabiliyorsunuz. Dilerseniz havale ve ya EFT de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Hangi Kargo Şirketleri ?

 

 

 

 

 

 

 

Ürün talep ettiğinizde stoklarımızdan temin edilen orijinal ürününüz Aras Kargo, PTT Kargo ve ya MNG Kargo ile taşınmakta ve dağıtılmaktadır. Adresinizin açık ve anlaşılır olması sorunsuz bir teslimatı da beraberinde getiren önemli bir ayrıntıdır. Bu bilgilerle taşınan paketiniz ortalama 1 ve ya 4 iş günü kargo çalışma saatleri içinde elinize ulaşmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Kullanım Tavsiyesi ?

 

 

 

 

 

 

Ürünün piyasada jel olarak bulunması ve satılması kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Öncelikle orijinal ürün kutusu üzerindeki kullanım talimatlarını okuyunuz ve sonrasında kullanıma yapınız. Kullanım önerisi nasıldır?  Sadece dişlerinizin üzerine ince bir tabaka halinde sürünüz. Bir müddet bekledikten sonra temizlediğinizde uygulamanız bitmiş demektir. Haricen kullanılmaktadır. Pro white jel bir hastalığın tedavisi için kullanılmamakta olup bir doktor tarafındanda reçete edilmemektedir. İlaç değildir, gıda takviyesidir. Ambalajda yazan uyarılar, saklama koşulları ve diğer bilgileri mutlaka okuyunuz.