GrAycell Şampuan nedir, Graycell Şampuan hakkında yorumları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Greycell Şampuan Sitemizde Satışta!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neredeyse tüm dünyanın bildiği ve kullandığı şampuan artık sitemiz sayesinde tüm müşterilerimiz ile buluşmaktadır. Resmi satış sitemizden vereceğiniz siparişler aynı gün içinde değerlendirilir ve kargoya verilir. İşlemler oldukça hızlı bir şekilde ilerler ki hiçbir tüketicimiz belirsiz bir zaman kaybı yaşamasın, alış verişinden keyif alsın diye hedeflenmektedir. Sipariş formuna ekleyeceğiniz kişisel bilgileriniz sayesinde paketiniz size sorunsuzca teslim edilecektir. Bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olunuz. Eğer eklemek ve ya düzeltmek istediğiniz kısımlar var ise 7/24 çalışan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu adım satın alma işlemlerinizi başlatacağınız ilk adımdır. Bu adımda vereceğiniz bilgilere göre paketiniz hazırlanacak ve size ulaştırılacaktır. Üründen kaç adet istediğiniz, adınız, soyadınız, adresiniz gibi detaylar doğru ve güncel olduğu takdirde paketiniz size tam da istediğiniz şekilde ulaşacaktır. Formda bu bilgilerin yanı sıra işaretleyerek pratik bir şekilde belirleyebileceğiniz diğer seçenekler de bulunmaktadır. Ödeme tipi seçimleriniz ve kargo şirketi seçimleriniz doğrultusunda işlem yapılacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet alış verişlerinde ürün gönderimi kargo şirketleri ile sağlanmaktadır. Bu sebeple de oldukça önemli bir adımdır. Paketinizin güvenli bir şekilde taşınması ve dağıtılması gerekmektedir. Üstelik bu aşamalardan haberdar olmanız da önemlidir. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo şirketlerinden biri ile adresinize taşınan paketinizin tüm hareketlerini kargom nerede uygulamasından ve ya müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şampuan Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Greycell şampuan saç ve sakal şampuanı olarak bilinmektedir. Kullanımı duş esnasında olabilmektedir. Üründen 3 kez elinize püskürttükten sonra sürerek köpürtebilir ve bir müddet bekledikten sonra durulayabilirsiniz. İşlem bu kadar basit ve günlük kullanım için uygun bir pratikliktedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muhteviyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şampuan bitkisel bileşenler kullanılarak bir araya getirilmiştir. İçersinde bulunanlar arasında aloe vera, vitamin e ve eucalyptus sayılabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda ödeme ile nakit ve ya kredi kartı kullanarak satın alabilirsiniz. Ancak EFT ve ya havale de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 79 tl, 2 adet 149 tl, 3 adet 189 tl’dir.