Panax macun nedir, panax macun almadan önce mutlaka okuyunuz ?

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Panax Ginseng Macun Resmi Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her insanın kendi durumlarına göre farklı ihtiyaçları olabilir. Bu ihtiyaçlar kapsamında üretilen ürünleri temin etmek ve kullanmak isteyen alıcıların birçoğu da artık internet sitelerini kullanmaktadır. Çünkü kolay ve hızlı alış verişin karşılığı olan sanal alış veriş seçenekleri insanların zamandan tasarruf etmesini de sağlamaktadır. Aradığınız ürünün satış sitesini bulduğunuzda resmi satış sitesi olup olmadığından emin olunuz. Sitemiz %100 orijinal ürün temini sağlamaktadır. Resmi satış sitemizden vereceğiniz siparişler doğrultusunda adresinize hologram etiketi bulunan orijinal ürün gönderilmektedir. Bu ayrıcalıklı hizmet keyfini yaşamak için sizler de hemen şimdi sipariş formunuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu Hazırlama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panax Ginseng Macun için sipariş formu hazırlarken teslimat için gerekli olan bilgileri girmeniz gerekmektedir. Bunun için isim, soy isim ve adres için bırakılan boşlukları uygun bir şekilde doldurunuz. Bilgilerinizin güncel ve eksiksiz olduğundan emin olunuz. Siparişinizin size sorunsuzca ulaşması için bu önemlidir. Form içinde yer alan ödeme tipi ve kargo şirketi seçimlerini de yine kendi tercihlerinize göre belirleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın almaya karar verdiğiniz ürün için sipariş ver butonuna tıkladığınızda aynı gün içerisinde stok durumu kontrol edilerek paketleme servinse ürününüz gönderilir. Size özel olarak hazırlanan paketiniz seçtiğiniz kargo şirketine gönderilir. Böylece teslimatınız başlamış olur. Ortalama iki iş gününde paketiniz ayağınıza kadar gelir. Alanında uzman ve kaliteli hizmet veren PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo şirketlerinden birini seçebilirsiniz. Çoklu alımlarda kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Muhteviyatı ve Kullanımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panax tamamen bitkisel içerikli bir üründür. İçinde keten tohumu, ham bal, dut pekmezi, polen, tarçın, kuş burnu, kekik, anason meyvesi, havlıcan, ısırgan tohumu, hardal tohumu, kimyon ve havuç tohumu, arı sütü, Hindistan cevizi, defne yaprağı, ginseng kökü ekstraktı, biberiye, propolis ve karabiber meyvesi gibi bileşenler bulunmaktadır. Günde 2 kez yemekten sonra yaklaşık bir tatlı kaşığı olarak tüketilebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün 2 adet 49 tl, 4 adet 79 tl ve 6 adet 109 tl olarak satışa sunulmuştur.