Salkom Beyazlatıcı Krem nedir , Salkom Beyazlatıcı Krem nereden alınır ?

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Salkom Beyazlatıcı Krem Ücretsiz Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemiz ve çalışanları her daim müşterilerimizin memnuniyetini düşünmekte ve uzun yıllardır bu prensiple çalışmaktadır. Bunun için alış verişinizin her anını aynı kalite standartlarında oluşturmaya çalışıyoruz. Sipariş aşamasından teslimata kadar geçen tüm işlemlerinizde yanınızda olmaya ve sorun yaşamamanıza özen gösteriyoruz. Ürün temin etme adımlarınızdan biri ve hatta sonuncusu olan kargo işlemleri içinde bu mantıkla hareket etmekteyiz. Eğer bir adetten fazla ürün sipariş ederseniz kargo hizmetinden ücret talep etmemekteyiz. Ücretsiz kargo ile kapınıza gelen paketinizi alabilir ve güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Salkom Beyazlatıcı Krem Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bugüne özel olarak oluşturduğumuz fiyat listemiz ile bu ürünü isteyen herkes satın alabilmektedir. Çünkü neredeyse tanıtım fiyatları kadar uygun olan listemiz her bütçeye hitap edecek şekilde düzenlenmiştir. Buna göre 1 adet Salkom Beyazlatıcı Krem 59 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet ürün 99 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 139 tl + ücretsiz kargo ve 4 adet ürün 179 tl + 1 adet Salkom Beyazlatıcı Krem hediye + ücretsiz kargo ile sizlerin olabilmektedir. Özellikle 4 adet alımlarınızda kazanacağınız bir adet ürün hediyesi fırsatını da kaçırmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saklama Koşulları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün kendi ambalajında, güvenlik etiketi bulunan kutusuyla yani tamamen orijinal hali ile size teslim edilmektedir. Bu şekilde saklamaya devam ediniz. Serin ve kuru bir ortam, rutubetten ve direkt güneş ışığından uzak bir yer ürün için ideal muhafaza koşullarını sağlamaktadır. Çocukların ulaşamayacağı bir yer tercih edilmelidir. Son kullanma tarihi yaklaşmakta olan ve ya geçmiş olan ürünleri almayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krem Kullanırken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Salkom Beyazlatıcı Krem için kullanım şekilleri kutu üzerinde açıklanmıştır. Ancak kısaca değinmek gerekirse uygulama yapacağınız bölgenin kremi tamamen emmesinin en önemli dikkat edilecek nokta olduğunu belirtmek isteriz. Bunun için kremi sürdükten sonra ortalama 25 dakika beklemek yerinde olacaktır. Her gün kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı gün ve ücretsiz olarak gelen kargoyla aldığınız paket için kapıda nakit ya da kredi kartıyla ödeme, havale, EFT gibi yolları kullanabilirsiniz.