Collagen Multi nedir, Collagen Multi almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

 

 

 

Collagen Multi Sitemizde Satışta!

 

 

 

 

 
Hemen her gün yeni ürün çıkmaktadır. Collagen Multi de piyasada satışa sunulur sunulmaz büyük ilgi görmüş ve kullananların memnuniyetini kazanarak kullanıcı yorumlarında üst sıralarda talep edilen ürün haline geldiğini göstermiştir. Ülkemizde de satışı bulunan ürün şimdi sitemizin de ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile zahmetsizce ayağınıza kadar gelmektedir. Sipariş aşamasından teslimata kadar müşteri temsilcilerimizin de desteği ile sorunsuz bir alışveriş keyfi yaşamanız sağlanmaktadır. Satın aldığınız ürünü teslimattan hemen sonra istediğiniz an kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Nasıl Yapılıyor?

 

 

 

 

 

 

 
Ürün ödemesi yapmanız içim sitemizde birçok farklı yöntem sizlere sunulmaktadır. Bunlardan ilki ve en çok tercih edileni de kapıda ödeme yöntemidir. Bu yöntem ile siparişini verdiğiniz ürün ve ya ürünleriniz adresinize geldiğinde teslimat sırasında ödeme yapabilirsiniz. Kargo görevlisinin yanında getireceği pos cihazı ile isterseniz kredi kartı kullanarak ya da nakit para ile siparişinize karşılık gelen ücreti ödeyebilirsiniz. Ancak bazı müşterilerimiz de internet üzerinden ödeme yapmayı daha uygun bulmaktadır. Bu şekilde de yine kredi kartı bilgileri, havale ve ya EFT yöntemleri kullanılabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Nasıl Kullanılmalıdır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Collagen Multi kolay ve pratik bir kullanıma sahiptir. Çünkü efervesan tablet olarak bulunmaktadır. Günlük kullanım için uygun olan ürün bir gündüz bir de gece tableti olarak ayrılmıştır. Gündüz tabletini sabah kalktığınızda kahvaltı etmeden bir bardak oda sıcaklığındaki suyun içinde çözdürerek kullanabilirsiniz. Gece tabletini ise yine bir bardak su içinde çözdürerek yatmadan yarım saat önce kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerik Bileşenleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Collagen Multi içeriğinde tip 1 kolajen, biotin, selenyum, hyaluronic asit ve çinko gibi bileşenler bulunmaktadır. Ürünü serin ve kuru bir ortamda rutubetten uzak olarak muhafaza etmeniz önerilmektedir. Çocukların ulaşamayacağı ve direkt güneş ışığı almayan bir yerde saklamanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ülkemizin seçkin şirketlerinden PTT, MNG, Aras Kargo firmaları ile teslimat 2 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Çoklu alımlarda ise kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet 59 tl, 1 set 89 tl, 2 set 149 tl ve 6 set 199 tl’dir.