Q-Clinic Squalane Köpek Balığı Kremi, Kullanıcı Yorumları, Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Q-Clinic Squalane Köpek Balığı Kremi Sitemizde !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artan internet alış verişlerinin en olumlu yanı aradığınız ürün ya da ürünleri zahmetsizce oturduğunuz yerden ve istediğiniz koşullarda bularak satın alabilmenizdir. Bu işlemlerin hızlı ve pratik gelişiyor olması da e-ticaret sektörünü canlandıran faktörlerdendir. Sitemiz sipariş aşamasından teslimat aşamasına kadar her adımda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Müşteri destek hattı sayesinde girdiğiniz bilgilerin güncellenmesi, kargo hareketlerinin takibi ve ödeme seçeneklerinin seçimi sorunsuzca gerçekleşmektedir. Q-Clinic Squalane Köpek Balığı Kremi  sipariş formunuzu doğru ve güncel bilgiler ile doldurunuz ve arkanıza yaslanarak paketinizi bekleyiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Verirken !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krem siparişi verirken dikkat etmeniz gereken en önemli detay gireceğiniz bilgilerin tam ve doğru olmasıdır. Teslimatın kime yapılacağının bilinmesi için isim ve soy isim ayrıntıları, teslimatın nereye yapılacağının bilgisi için açık ve anlaşılır adres ayrıntıları girilmelidir. Bu form içinde ödeme seçeneğinizi de belirleyerek işaretleyebilirsiniz. Ayrıca kargo şirketi seçiminizi de kolayca yaparak belirtebilirsiniz. Kaç adet ürün talep ettiğiniz notlar bölümüne girmeyi de unutmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ücretsiz Kargo !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Köpekbalığı kremi için öncelikle kaç adet ürün istediğinizi belirleyiniz. Bu bilgiyi sipariş formuna ekleyiniz. Bir adet üründen daha fazla sayıda ürün istiyorsanız kargo hizmeti ücretsiz olarak gerçekleşecektir. Bu avantajı kaçırmamak için hemen şimdi talebinizi tek tıkla bize iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğer sipariş verme saatiniz uygun ise ilgili birimimize ulaşan talebiniz hemen değerlendirilerek aynı gün kargo işlemleriniz başlatılmaktadır.Böylece hızlı teslimatın ilk ayağı gerçekleşmiş olur ve paketiniz sandığınızdan daha kısa sürede elinizde olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kremi Kullanırken ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçeriğinde gliserin, üzüm çekirdeği yağı, squalene ve aynısafa özü bulunan bitkisel ürün bir hastalığın tedavisi için kullanılmamaktadır. İlaç değildir, gıda takviyesidir. Kullanımı tavsiyesi ise oldukça kolaydır. İnce bir tabaka halinde temiz cildinize sürerek uygulayacağınız krem size zor bir uygulama deneyimi yaşatmayacaktır. Saklama koşullarına uygun olarak muhafaza ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyatlar !

 

 

 

 

 

 

 

 

Q-Clinic Squalane Köpek Balığı Kremi bugün herkes satın alabilsin diye devam eden kampanyamıza göre 1 adet ürün 59 tl, 2 adet ürün 93 tl ve 3 adet ürün 139 tl olarak satılmaktadır.