Clean face mask, fiyat, nasıl kullanılır, ücretsiz kargo, orijinal, kullananlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Clean Face Mask Satışta !

 

 

 

 

 

Kullanıcıların çoğıunun bildiği ve kullandığı ürün artık ülkemizde ve sitemizin kaliteli hizmet anlayışı ile resmi olarak satıştadır. Resmi satış sitesi olarak sipariş veren her bir müşterimize orijinal ürün göndermekteyiz. Orijinal ürün neden önemlidir? Çünkü web sitelerinde gördüğünüz görsellerden farklı gönderim yapan, alakası olmayan başka bir ürün temin eden, farklı fiyatlarla müşterilerini mutsuz eden birçok oluşum bulunmaktadır. Bu ve bunun gibi durumlarda kalmamanız adına sitemiz gereken hassasiyeti göstererek sizlere keyifli ve kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Clean Face her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmakta ve bitkisel içeriği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Clean face mask bir dünya markası olan ürünü şimdi siz de alıp denemeye başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Gönderim Süresi ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş hazırlarken ürünü adı, kaç adet talep ettiğiniz, ad, soyad ve adres gibi kişisel bilgileriniz sistemimize iletilmektedir. Bu işlem bize ulaştığında hemen gönderiniz değerlendirmeye alınır. Stoklarımızdan istediğiniz miktar ürün alınarak paketleme servisine gönderilir. Özenle paketlenen ürününüz aynı gün kargo şirketine teslim edilir. Hızlı bir teslimat ile en geç 2 iş gününde paketiniz kapınızda olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ücretsiz Kargo !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verip tüm bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girdiğinizde işlemleriniz başlar. Doğru ve eksiksiz bilgi girmeniz teslimat için önemlidir. Herhangi bir düzeltme yapmak isterseniz müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve güncelleme yapabilirsiniz. Bir adetten fazla ürüne gereksinim duyuyorsanız bunu formunuzda belirtiniz. Bu şekilde kargo hizmeti sizin için ücretsiz olarak sağlanacaktır. Yani çoklu alımlarda kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım  Tavsiyesi ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beğenerek ve ihtiyaç duymanızdan ötürü tercih ettiğiniz bir ürünün muhakkak ki kullanım şekli de satın alımlarınız için önemlidir. Çünkü kolay kullanımlı bir ürün her zaman daha fazla rağbet görmektedir. Clean face mask kullanımı basit olarak kullanılmakta ve kısa sürede uygulanabilmektedir. Parmak uçlarınıza alacağınız bir miktar ürünü eşit ve ince bir katman şeklinde sürülerek uygulanması önerilir.. Durulama ile işleminizi tamamlayabilirsiniz. İlaç değildir, gıda takviyesidir.  Tıbben tedavi amaçlı kullanılmaz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

Clean face mask 1 adet 59 tl, 2 adet 99 tl ve 3 adet 139 tl olan ürünü kapıda ödeyebilirsiniz.