dr piton seti nedir , dr piton kapsül hap nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr Piton Seti Saklama Koşulları

 

 

 
E-ticaret artık birçok insanın kullandığı hem zamandan hem de paradan tasarruf edilebilen bir alışveriş yöntemi olmuştur. Bu yöntem sayesinde herkes kendi ihtiyacı doğrultusunda ürün araştırması yapmaktadır. Bulduğu ürün için fiyat yelpazesini de inceleyerek cebine uygun olanı seçmektedir. En son olarak gönderim için karar vermekte ve satın almayı gerçekleştirmektedir. Sitemiz tüm bu aşamalarda en iyi koşulları sağlamakta ve resmi olarak satış yaparak değerli müşterilerine orijinal ürün ulaştırmaktadır. Ürünü teslim aldığınızda kendi kutu ve ambalajında saklamanız gerekmektedir. Güneş ışığını direkt almayan ve rutubetli olmayan bir bölge saklamak için uygundur. Çocuklardan da uzak tutmanız önerilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 
Kapsül İçeriği

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Her ürünün kendine ait bir formülü, kullanıma ilişkin bilgilerin olduğu içerik detayları bulunmaktadır. Dr Piton Seti bitkisel bir içerik kullanılarak var edilmiştir. Bu içerik hem üretildiği hem de satıldığı ülkelerde tam not almıştır. Bitkisel muhteviyat her zaman satın alımlarda ürünün bir adım öne geçmesini sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürünü Teslim Aldım, Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 
Sırasıyla sipariş, teslimat ve kullanım aşamaları bulunan ürün için güvenlik etiketli kutuda yazan yönergeleri takip ediniz. Okumadan kullanmayınız. Ürün günde bir çay kaşığı kullanılmaktadır. Sizin fazladan vaktinizi almadan ve ekstra bir bilgi gerektirmeden kolayca kullanılmaktadır. Tüm kullanıcılar için bu pratiklik önemli bir memnuniyetlik sebebi olmaktadır. Son kullanma tarihine dikkat ediniz. Tarihi geçmekte olan ürün ve ya ürünleri satın almayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlar ve Ödeme Kanalları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kampanya dahilinde sunduğumuz fiyatlarımız şöyledir; 1 adet ürün için 79 lira, 2 adet için 139 lira ve 3 adet için ise sadece 180 lira. Tüm siparişlerinizde geçerli olan ücretsiz kargo fırsatını da yakalamayı unutmayınız. Ödeme için online kanallardan havale, EFT ve ya kredi kartı seçeneklerini seçebilirsiniz. Ancak eğer bu yöntemler size uygun değilse kapıda nakit olarak da satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gönderim ve Hızlı Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo ile gönderimi gerçekleştirmekteyiz. Sipariş veriri vermez bu kaliteli isimlerle paketiniz taşınmaya başlar. Ayağınıza kadar gelen paketiniz sadece size teslim edilmektedir.