Teff Tohumlu Çay nedir , Teff Tohumlu Çayı nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teff Tohumlu Çay Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş vereceğiniz ürünü resmi satış sitemizden inceleyebilirsiniz. Tanıtıcı yazı ve reklamlarını, kullanıcı yorumlarını gördükten sonra sipariş formu sayfamıza yönlenebilirsiniz. Bu sayfada sizden gereksiz ve sıkıcı ayrıntılar istenmemektedir. Aksine kısa süren ve değerli vaktinizi de çalmayan pratik bir form ile karşılaşırsınız. İsim, soy isim ve adres detaylarınız önemlidir. Sorun yaşanmayacak bir teslimat için girdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasına özen gösteriniz. Eğer bilgileriniz için eklemek ve ya düzeltmek istediğiniz ayrıntılar var ise 7/24 müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sitemiz üzerinden sipariş verdiniz ve ürün satın almak istiyorsunuz. Bu işlemlerin mümkün olan en kısa sürede gerçekleşmesi bizim birinci çalışma politikamızı oluşturmaktadır. Kargo sürecini de sitemiz üzerinden takip edebilir ve ya kargom nerede uygulamalarını kullanarak belirsiz bir bekleyişten kurtulabilirsiniz. Kaliteli hizmet veren PTT Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo şirketleri ile paketiniz en geç iki iş günü sonunda elinizde olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Teff Tohumlu Çay Kullanımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün kullanımı birçok müşteri için öncelikli olarak düşünülen ve buna uygun olarak satın alımlara karar verilen bir olgudur. Çay kolay hazırlanış ve tüketim teknikleri ile hemen her alıcısını memnun etmektedir. Bir bardak sıcak suyun içerisinde demleyeceğiniz çayınızı gün içinde dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Oldukça pratik olan kullanımı istediğiniz her yerde ister evinizde ister ofisinizde zahmetsizce hazırlayıp kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Muhteviyatında Olanlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün tamamen bitkisel bir ürün olup içinde kiraz meyvesi sapı, mac, yeşil çay, yeşil kahve, mate yaprağı, kuşburnu, kuinoa tohumu, bamya çiçeği, biberiye, barut ağacı kabuğu, chia tohumu, sandaloz sakızı, kitre zamkı, limon otu, acai funda, tarçın, aspir tohumu, lepidyum kullanılmıştır. Bu bitkisel karışım özellikle bilinçli tüketicilerden tam not almaktadır.

 

 

 
Ödeme Nasıl Yapılıyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Vereceğiniz siparişlerde kaç adet ürün istediğinizi belirtmelisiniz. Buna göre fiyat listesinde bulunan ücreti kapıda ödeme, havale, EFT yollarından biri ile ödeyebilirsiniz.

 

 

 
İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet 79 tl, 2 adet 149 tl, 3 adet 199 tl ile satışı bulunmaktadır. Çoklu alımlarda kargo ücretsizdir.