Relaxin Honey, Relaksin, Kullananlar, Yorumları, İçeriği, Nasıl Kullanılır


 

 

 

 

 

 

 

Relaxin Honey Nedir  ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gerek duyduğunuz bir ürünü satın almadan önce içinde kullanılan bileşenleri, kullanım talimatları ve fiyat listeleri hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Bu en doğal hakkınızı gözeten resmi satış sitemiz de sizler için yeni ürünleri araştırmakta ve satışa sunmaktadır. Krem şeklinde satılan ürün tamamen bitkisel bir içeriğe sahiptir ve pratik kullanımlıdır. Günlük kullanım için uygun olan üründen kaç adet istiyor iseniz bunu sipariş formunuzda bildirmeniz gerekmektedir. Tüm bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız önemlidir. Relaxin Honey herhangi bir yanlış ya da eksik bilgi durumunda müşteri temsilcilerimiz ile diyaloğa geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo, Ücretsiz Kargo !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bugün sektörde bulunan birçok web sitesi arasında gerçekten alış veriş yapabileceğiniz ve güvenle, kalite ile işlemlerinizi sürdürebileceğiniz site sayısı azdır. Resmi satış sitemiz hem kaliteli bir alış veriş imkânı tanımakta hem de orijinal ürün temini ile gönülleri fethetmektedir. Sizler bize hangi üründen kaç adet istediğinizi ilettiğiniz anda aynı gün kargo yapılmaktadır. Üstelik birden fazla sayıda ürün siparişi veren müşterilerimiz için kargo hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saklama Koşulları ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Relaksin honey üzerinde hologram etiketi bulunan orijinal kutu ve ambalajı ile sizlere teslim edilmektedir. Bu sayede ürün üzerinde yazan diğer bilgilere de ulaşmış olursunuz. Saklama koşulları da bu açıklamalar arasındadır. Ürün kendi kutusunda rutubetsiz, serin ve kuru bir yerde, çocukların ulaşamayacağı bir ortamda ve direkt güneş ışığından uzakta saklanmalı ve muhafaza edilmelidir. Ürün herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır. Son kullanma tarihi geçen ürünleri satın almayınız ve kullanmayınız. Gıda takviyesidir, ilaç değildir. Bileşenlerine alerjisi olanlar kullanamaz. Yan etli olması durumunda kullanımı bırakılmalı ve doktora danışılmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Müşteri  Destek  Hattı !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizler siz değerli müşterilerimiz hep daha iyi hizmet alabilsin diye hizmet standartlarımızı sürekli yükseltmekteyiz. Sipariş aşamasından teslimat kısmına kadar yanınızda olan müşteri temsilcilerimiz 7/24 çalışmaktadır. Her nevi soru ve ya sorunlarınızda yanınızda olmayı hedefleyen çalışanlarımız alış verişinizden mutlu ayrılmanızı sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyatlar !

 

 

 

 

 

 

 

 

Relaxin Honey İndirimli fiyat listemize göre 1 adet 73 tl, 2 adet 119 tl, 3 adet 149 tl, 4 adet 179 tl, 6 adet 239 tl olarak satılmaktadır.