Brazer Plus jel nedir , Brazer Plus jel almadan önce mutlaka okuyunuz ?

 

 


 

 

 

Brazer Plus Sitemizde Satışta!

 

 

 

 
İnternet sitelerinde görüp inceleyerek beğendiğiniz bir ürünü satın almak artık çok daha hızlı ve çok daha avantajlı şekilde gerçekleşmektedir. Oturduğunuz yerden ister evinizden ister iş yerinizden kolaylıkla resmi satış sitemize ulaşabilirsiniz. Akıllı telefonlarınızdan, bilgisayar ya da tabletlerinizden güvenle sipariş verebilirsiniz. Form sayfamızdaki kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak girdiğinizde talebiniz anında ilgili birimimizin ekranına düşmektedir. İstediğiniz sayıda ürün hemen paketleme servisine gönderilmektedir. Size özel olarak hazırlanan paketiniz yine sizin seçeceğiniz kargo şirketi ile adresinize taşınmaktadır. Ödemenizi online olarak ya da kapıda ödeme yöntemini kullanarak yapabilirsiniz.

 

 

 
Gizli Paket!

 

 

 

 

 

 

 
Bazı müşterilerimiz bazı ürünler için gizli paket tercihinde bulunmaktadır. Peki, nedir bu gizli paket? Satın almaya karar verdiğiniz ürünün üçüncü kişiler tarafından görülüp bilinmesini istemiyorsanız gizli paket tercihinizi sipariş formunuzda belirtiniz. Böylece paket üzerinde herhangi bir görsel ve ya yazı ürün ile ilgili bilgi vermeyecektir. Paketinizi yalnızca siz açtığınızda görür ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Brazer  Plus Muhteviyatı ve Kullanımı

 

 

 

Ürün % 100 bitkisel içerikli ve kolay kullanımlı bir üründür. İçinde bitki özleri kullanılan ürün şase şeklinde bulunmaktadır. Pek çok kullanıcı bu kullanım kolaylığı sebebiyle ürün satın almaya karar vermekte yine birçok kullanıcı da içeriğinin bitkisel oluşu sebebiyle denemeye başlamaya karar vermektedir. Sitemizden kolaylıkla sipariş vererek siz de bu ürüne sahip olabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kendi orijinal kutusu içerisinde direkt güneş ışığından uzakta ve rutubetsiz bir ortamda muhafaza etmeniz önerilmektedir.

 

 

 

 
Müşteri Destek Hattı
Resmi satış sitemizden vereceğiniz siparişlerde kişisel bilgileriniz tam ve güncel olmalıdır. Aksi takdirde müşteri destek hattımıza ulaşarak gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 özveriyle çalışmaktadır. Kargo hareketleriniz için de iletişime geçebilir ve bilgi edinebilirsiniz.

 

 
Kargo ve Ödeme

 

 

 
Resmi satış sitemiz Brazer Plus ürününüzü Aras Kargo, PTT, MNG Kargo güvencesi ile göndermektedir. Çoklu alımlarda kargo ücretsizdir. Kapıda ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 
Fiyatlar

 

 

 

 
1 adet 69 tl, 2 adet 129 tl, 3 adet 179 tl ile satılmaktadır.