Tooth Tabs nedir , Tooth Tabs ne işe yarar ?

 

 

 

 

 

Tooth Tabs Nereden Satın Alınır?

 

 

 

 

 

 

 
Günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için her yeni gün yeni ürünler satışa sunulmaktadır. Bu ürünleri web sitelerinden inceleyebilir ve ödemenizi yaparak sahip olabilirsiniz. Bu iş için en güvenilir adresler tabi ki resmi satış yapan sitelerdir. Sitemiz resmi satış yaparak her bir kullanıcısına orijinal ürün ile hazırlanan paket gönderen ve bu sebeple uzun yıllardır da memnuniyetle olumlu geri dönüşler alan bir firmadır. Firma çalışanlarımız her bir müşteri için aynı özveri ile çalışmakta ve kaliteli hizmet prensibini benimsemektedir. Sipariş ver butonuna tıkladığınız an işlemleriniz başlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 
Orijinal Ürün

 

 

 

 

 

 

 

 
Hologram etiketi ile yani güvenlik etiketli olarak teslim edilen orijinal ürün sahibi olmanız özellikle internet alış verişlerinde oldukça önemlidir. Bazı adreslerden verdiğiniz siparişlerde orijinal olmayan hatta hiç olmayan ürünleri satın almış bile olabilmektesiniz. Mağduriyet yaşanmaması adına sizler de resmi satış sitemizden orijinal ürün talebinde bulunabilirsiniz. Böylece size teslim edilen ürün kutusu üzerinde yazan içerik ve kullanım bilgileri, son kullanma tarihi ve saklama koşulları gibi bilgiler de ulaşmış olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tooth Tabs Nasıl Kullanılmalıdır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Pratik kullanımı ile tüm dünyada oldukça fazla sayıda talep edilen ürün şimdi ülkemizde de büyük ilgi görmektedir. Çiğneme tableti olarak bulunan ürün kolay bir uygulama ile kullanılmaktadır. Ağzınıza aldığınız tableti 10-15 saniye çiğnedikten sonra çıkarabilir ve diş fırçanızla dişlerinizi fırçalayabilirsiniz. Bu işlem sonunda uygulamayı yapmış olursunuz ve günde 3 kez tekrarlayabilirsiniz. Diş tellerinin olması da uygulamanızı engellemez.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bileşenleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 
Tooth Tabs içinde misvak, nane, karanfil, bal, tarçın, propolis ve karbon aroması bulunmaktadır. Bu bileşenler sayesinde tamamen bitkisel olarak üretilen ürün bilinçli tüketicilerin de dikkatini çekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 
Nasıl Ödeme Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme yapmak için öncelikle fiyat listesini inceleyiniz. İstediğiniz miktara denk gelen fiyatı öğreniniz. Sonrasında havale, EFT yapabileceğiniz gibi kapıda ödeme ile de satın alımınızı tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlar ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet 39 tl, 2 adet 69 tl ve 3 adet ürün 99 tl ile satılmakta ve MNG, PTT, Aras Kargo güvencesiyle teslim edilmektedir.