Hairxr Serum ve Şampuan Seti Nedir, Nerede Satılır, Kullananlar, Fiyatı

 

 

 

 

 

 

Hairxr Serum ve Şampuan Seti Satış !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gereksinim duyduğunuz bir ürün için birçok adreste tanıtıcı yazılar, reklamlar ve kullanıcı yorumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Ülkemizde üretilen bu ürün de artık oldukça popüler ve her geçen gün artan talep oranıyla dikkat çekici niteliktedir. Siz de bu ürüne bir an önce sahip olup kullanmaya başlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Sitemiz resmi satış sitesidir. Her bir müşterimize orijinal yani hologram etiketli ürün gönderimi sağlamaktayız. Teslimatın sorunsuz gerçekleşebilmesi için hairxr sipariş formunuzda yer alan bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir.

 

 

 

 

 

Ürünü Nasıl Kullanmalıyım ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formu doldurdunuz, hızlı teslimat ile paketiniz kısa sürede ayağınıza kadar geldi, şimdi sırada bu ürünü nasıl kullanacağınız kısmı vardır. Kullanım gayet pratik ve fazladan zamanınızı almayan bir uygulama ile gerçekleşmektedir. Günde bir kez 20 ya da 25 damla kullanabilirsiniz. Bu miktarı aşmamanız önerilmektedir. Damlayı uyguladıktan sonra parmak uçlarınızla nazikçe masaj da yapabilirsiniz. Ürün 2 ile 6 ay arası kullanılabilmektedir. İlk bir ay her gün kullanım önemlidir. Ambalajda yazan kullanım talimatlarını okumadan ürünü kullanmayınız. İlaç değildir, gıda takviyesidir. Bileşenlerine alerjiniz varsa kullanmayınız.

 

 

 

 

 

Hairxr Serum ve Şampuan İçeriği !

 

 

 

 

 

 

 

Birçok kullanıcı artık her hangi bir ürünü satın almadan önce muhteviyatını incelemektedir. Ürün narenciye, defne yaprağı, papatya, nar çiçeği, zeytinyağı, ful çiçeği, ısırgan otu, reyhan çiçeği, kus kus otu ve üzüm çekirdeği gibi bitkisel bileşenler kullanılarak oluşturulmuştur. İçerik bilgileri için güvenlik etiketi bulunan kutu üzerindeki detayları da okuyabilirsiniz. Bu açıklamalarda üretici firma bilgileri, ürünün tam adı ve içeriği, kullanım şekli, son kullanma tarihi, saklama koşulları gibi önemli ayrıntılar bulunmaktadır. Son kullanma tarihi geçmekte olan ürünleri satın almayınız ve kullanmayınız.

 

 

 

 

Kargo Hareketleri

 

 

 

 

 

 

 

Seçmiş olduğunuz paket size özel olarak hazırlanarak siparişinizle aynı gün adresinize gelmek üzere yola çıkmaktadır. Ortalama 1 ile 2 iş günü süren kargo hareketlerini sitemizden takip edebilir, her nevi soru ve sorunlarınızda müşteri temsilcilerimizle iletişim sağlayabilirsiniz. Paketiniz MNG, PTT, Aras Kargo kalitesiyle teslim edilmektedir.

 

 

 

 

 Cazip Fiyatlar !

 

 

 

 

 

 

 

Hairxr 1 set 59 tl, 3 set 122 tl, 6 set 189 tl ve çoklu alımlarda kargo ücretsizdir.