Eco slim nedir, eco slim tablet kullanmadan önce mutlaka okuyunuz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eco Slim Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gördüğünüz, beğendiğiniz ve incelediğiniz bir ürünü artık sanal ortamda devam eden alış veriş basamaklarını kullanarak satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Resmi olmayan satış sitelerinde yanlış ürün gönderimi, belirsiz kargo hareketleri, farklı fiyatlarla karşılaşan müşteriler gibi olumsuzluklar yaşanmaktadır. Oysaki sitemiz resmi satış sitesi olmak ile beraber orijinal ürün temini de sağlamaktadır. Vereceğiniz siparişe göre hazırlanan paketiniz ortalama 1 ile 2 iş günü içinde elinizde olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Hareketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Eco Slim efervesan tablet için sipariş formu hazırlarken adınız, soyadınız, adresiniz gibi bilgilerinizi bize ulaştırdığınızda saate göre aynı gün kargo şirketine paketiniz teslim edilmektedir. Kendi alanında uzman isimlerden MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo ile çalışmaktayız. Her paketi özenle taşıyan firmalar her adrese de aynı itinayla dağıtım yapmaktadır. En geç iki iş günü sonunda kargonuz size ulaşır ve gönül rahatlığıyla teslim alabilirsiniz. Tüm bu sırada devam eden hareketleri de sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnternet siteleri arasında doğru adresi bulmakta zorlananlardansanız sitemizin resmi satış sitesi olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu ne anlama gelmektedir? Sitemiz üzerinden sipariş verdiğinizde hemen stoklarımız kontrol edilir. Hiçbir müşterimizin olumsuzluk yaşamaması adına stoklarımız devamlı güncel tutulur. Özenle hazırlanan paketinizin içinde % 100 orijinal ürününüz bulunur. Yani üzerinde hologram etiketi mevcuttur. Sizler kapınızda ürünü teslim alır ve gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün İçeriğinde Olanlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Eco Slim efervesan tablet B2, B5, B6, B8 ve B12 vitaminleri, coleus forskohlii ekstresi, kitosan, süksinik asit, guarana ekstresi, kafein, L-karnitin ve fucus yosunu ekstresi kullanılarak oluşturulmuş bir üründür. Satın almak isteyenlerin sayısı bu içerik sebebiyle de bir hayli artmıştır. Bitkisel içerikli ürün bir gıda takviyesidir. Asla bir ilaç değildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Günde iki kez yani bir sabah bir de akşam olmak üzere kullanılabilmektedir. Bir bardak suyun içinde erittikten sonra kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlandırma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İndirimli fiyatlarla 1 adet 69 tl, 2 adet 129 tl, 3 adet 179 tl, 6 adet 299 tl ile satılmaktadır.