Rus Kremi Nedir, rus kremi nereden alınır almadan önce okuyunuz?

 

 


 

 

 

 

 

 

Rus Kremi Nereden Satın Alınır?

 

 

 

 

 
İnternette dolaşırken bazı ürünler dikkatinizi çekebilir. Bu ürünlerin reklamları ile sık sık karşılaşabilirsiniz. Araştırdığınızda ve kullanıcı yorumlarını okuduğunuzda siz de bu ürüne sahip olmak isteyebilirsiniz. Peki, bunun için nasıl bir yol izlemelisiniz? Tabi ki, öncelikle doğru ve güvenilir bir adreste işlem yapmalısınız. Firmamız resmi satış sitesi olarak sizlere hem keyifli hem de güvenilir bir alış veriş imkânı sunmaktadır. Öncelikle bir sipariş formu oluşturarak ürünün kime teslim edileceği, hangi adrese dağıtım yapılacağı bilgilerini günceller, sonra da arkanıza yaslanıp oturarak paketinizi bekleyebilirsiniz. En geç iki iş günü sonunda verdiğiniz bilgiler ışığında ürününüz size teslim edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Nerede Gerçekleşiyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kuşkusuz ki internet alış verişlerinde en teferruatlı kısımlardan biri de ödeme aşamasıdır. Ancak bizler değerli müşterilerimiz için bu aşamayı da çeşitlendirmiş bulunmaktayız. Bu sayede herkesin ödeme şekline göre birkaç alternatif sunarak ödemenizi kolaylaştırmayı amaçlamış bulunmaktayız. Kapıda ödeme yöntemini seçenler için nakit ve ya kredi kartıyla ödeme mümkünken, online yöntemlerden EFT, havale ödemelerini de seçebilirsiniz.

 

 
Rus Kremi Muhteviyat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bir ürün satın alırken dikkat edilen konuların başında içerik gelmektedir. Muhteviyatında ceviz, ceviz sütü ve su bulunan ürün bu anlamda muadillerine fark atmaktadır. Sizler de içerik bilgilerini okuyarak bu ürüne bir an önce sahip olmak isteyebilirsiniz. Elinize ulaşan hologram etiketli paket ile birçok bilgiye ve açıklamaya da sahip olursunuz. Yazıları dikkatle okuyup kullanıma başlayabilirsiniz.

 

 

 

 
Kullanım Talimatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Güvenlik etiketli %100 orijinal ürününüzü kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız. İhtiyacınız olduğunda bölgeyi kuru ve temiz bir hale getirip uygulayabilirsiniz. Son kullanma tarihi geçmiş ve ya geçmekte olan ürünleri satın almayınız ve kullanmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlandırma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kampanyalı tanıtım fiyatlarımızla 1 set Rus Kremi 29 tl, 2 set 50 tl, 3 set ürün 75 tl, 6 set 120 tl ve 12 set + 2 set hediye 189 tl olarak satılmaktadır. Çoklu alımlarda kargo ücretsizdir. PTT, MNG, Aras Kargo kalitesiyle ayağınıza kadar gelen ürününüzü mutlu günlerde kullanınız. Keyifli, güvenli alışverişler.