İsveç Şurubu nedir , İsveç Şurubu nasıl kullanılır ?

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsveç Şurubu Artık Sitemizde

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tarihi çok eskilere dayanan şurup bütün dünyada her geçen gün kullanıcı sayısı artan bitkisel bir karışımdır. Dünya üzerinde meşhur olmuş ve beğeni toplamış bir ürünü sitemizden resmi olarak satın alabilir ve sizler de sahip olabilirsiniz. İsveç şurubu hem içeriğiyle hem de orijinal ürün gönderimi yapan firmamızın ayrıcalıklarıyla adresinize kadar geliyor. Site üzerinden sipariş verdiğinizde yani sipariş formu oluşturduğunuzda satın alma işlemlerini başlatmış olursunuz. Böylece bilgileriniz sisteme girilir ve sizlere daha iyi hizmet vermek için anlaştığımız MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo güvencesiyle hızlı teslimat yapılarak belirttiğiniz noktaya dağıtım yapılır. Tüm dünyanın kullandığı bu şurubu artık sizler de evlerinizde görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 
Satın Alma Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İsveç şurubu değerli alıcılarıyla buluşurken piyasanın en iyi fiyatıyla alışveriş yapmanızı sağlamayı hedefleriz. Böylece yeni fiyat listesi oluşturarak herkesin sahip olmasını amaçlarız. Yeni ve güncel fiyat listemize göre 1 adet İsveç şurubu sadece 89 liraya, 2 adet şurup 159 liraya ve 3 adet İsveç Şurubu ise 199 liraya sizlerin olur. Üstelik bu alışverişte adresinize gelen kargo hizmeti için bedel ödemenize gerek kalmaz. Ücretsiz kargo da siz önemli alıcılarımız için sunduğumuz bir avantajdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün İçeriği Nelerden Oluşmaktadır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tamamen bitkisel bir karışımdan meydana gelen şurup içerisinde kakule, mayıs papatyası, turunç kabuğu, karanfil kakule, Frenk kimyonu, enginar yaprağı, karahindiba, kekik, zencefil, yenibahar, kişniş, zerdeçöp, biberiye ve tarçın yer almaktadır. Ürünü kendi ambalajı ve kutusuyla saklamanız önerilmektedir. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Tipleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İsveç şurubunu sipariş ederken belirttiğiniz miktarda ürün elinize hologram etiketli olarak gelir. Bu paket için ödemenizi kapıda nakit olarak ve ya tamamen kendi isteğinize göre kredi kartınızla yapabilirsiniz. Zamanınızdan ve paranızdan tasarruf ederek sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz alışverişin tüm aşamalarında müşteri memnuniyeti esas ilkemiz olmaktadır. İsveçli Samst’tan bu yana kullanılan şurup için hemen sipariş oluşturmaya başlayabilir, adresinizde teslim aldığınız ürünü üzerinde açıklanan şekilde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Keyifli ve mutlu alışverişler.