Moringa çayı nedir , orjinal moringa çayı yorumları, almadan önce okuyunuz

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Moringa Çayı Satın Alma İşlemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Moringa çayı nedir, ne için kullanılır, nasıl kullanılmalıdır, içinde neler vardır, nerede satılır, ödeme nasıl gerçekleşir gibi pek çok soru alış veriş sırasında tüketicilerin aklını kurcalayan ayrıntılardır. Her birine cevap bulabildiğiniz ve resmi olarak satın alma işlemlerini gerçekleştirdiğiniz sitemizden vereceğiniz sipariş ile %100 orijinal ürün artık sizin de olabilir. Satın alma adımları sipariş ile başlar ve teslimata kadar devam edebilir. Sipariş sırasında online olarak ödeme yapmak istediğinizi belirttiğinizde istediğiniz bir banka hesabınızdan havale yapabilir, EFT yapabilir ya da kredi kartı bilgilerinizi girerek satın alabilirsiniz. Ancak isterseniz kapınıza gelen paketinizi teslim alırken de nakit ve yine kredi kartı ile satın alma işleminizi sonuçlandırabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Süresi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Moringa çayı için ihtiyacınız olan miktarı belirlediğinizde sipariş ayrıntılarına bunu da ekleyiniz. Buna göre hazırlanan kargo paketiniz aynı gün şirkete teslim edilir. Kargo şirketlerinden tercih ettiğiniz firma dağıtım için hemen paketin yüklemesini gerçekleştirir. Yola çıkan paketiniz en geç iki gün sonunda elinizde olur. Bu süreci en iyi şekilde geçirebilmeniz için kaliteli firmalarla çalışmaktayız. Aras Kargo, PTT Kargo ve ya MNG Kargo tüm bu işlemleri itinayla yerine getirmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Kullanım Talimatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Moringa çayı için tüm bilgiler size ulaştırılan güvenlik paketli kutu üzerinde yazmaktadır. Bu açıklamalar arasında ürünün tam adı, üretici firma ve ya ithalatçı firma bilgileri, son kullanma tarihi, kullanım şekilleri, saklama koşulları ve içerik bilgileri sayılabilmektedir. Kullanımı normal çay demlemeye benzemektedir. Sıcak suyun içinde yaklaşık bir kaşık konularak bekletilen çay demlendiğinde kullanılabilir. Son kullanma tarihi geçen ürünleri satın almayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet Moringa çayı 49 tl, 2 adet çay 79 tl ve 3 adet ürün ise yalnızca 99 tl olarak indirimli olarak satılmaktadır. Ayrıca tüm gönderilerde kargo ücretsizdir. Bu cazip indirimli fiyatlarla bu ürüne sahip olabilmek için siz de bir an önce siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Yardım

 

 

 

 

 

 
Tüm müşterilerimiz bizim için özeldir ve her adımda alış verişin keyfini yaşamanız için çalışmaktayız.